Crossbody, peněženky a pásky

Krásné odpoledne,

po týdenní pauze, kdy jsme pro Vás vybírali nové zboží jsme zpět.

Jelikož mimo navrhování a šití nových tašek děláme i opravy (nejen kabelek) a bohužel čas není nafukovací, tak naše druhá polovina produktů je i od jiných dodavatelů. Samozřejmě každý kousek pečlivě vybíráme a jen mezi českými výrobci.

Dnes bychom Vám rádi představili pár nových kousků, které jsme pro vás vybrali. Jak už vidíte na fotkách nejedná se jen o kabelky, ale i peněženky a pásky. U pásků jsme zvolili výrazné barvy laděné do podzimu a u peněženek jsme spíš vybírali pastelové a světlejší barvy. Co se týká Crossbody kabelky tak jsme se rozhodli, jak pro výraznější hořčičnou barvu, tak i klasickou černou, která se hodí ke každému outfitu. Všechny produkty jsou kožené, pečlivě vybrané a jsme si jisté, že i kvalitně vyrobené.

Začneme hned s Crossbody,

Žlutá 1800 CZK
Černá 1800 CZK

Nezapomněli jsme ani na batohy a hned na první pohled se nám zalíbil tmavě modrý. Je opravdu prostorný, ale zároveň elegantní. Myslíme si, že je jak stvořený pro dnešní business ženu 🙂

2800 CZK

A naše krásné peněženky. Velké na vše potřebné a nebo malé do každé kabelky,

Růžová se sponou 1000 CZK
Růžová – 1300 CZK
Světle modrá – 1300 CZK
Tmavě modrá -1300 CZK
Světle modrá – 1000  CZK
Modrá – 1000 CZK
Duhová – 1300 CZK

A v neposlední řadě si můžete prohlídnout všechny barvy, které jsme pro vás vybrali u pásků.

420 – 450 CZK

Omlouváme se, že fotky zatím nejsou v lepší kvalitě, ale nebojte, všechny je  přefotíme a dáme  sem na blog i na náš facebook a instagram. Určitě nás nezapomentě sledovat, ať Vám nic neunikne.

Doufáme, že jsme se Vám trefili do vkusu a uvidíme se brzo na prodejně.

Vaše Brašnářství 🙂